FINAL SALE - WILL NOT RESTOCK
FINAL SALE - WILL NOT RESTOCK
FlossPot Gold stainless steel floss container (50m floss)
Vendor:
KMH Touches
FlossPot Gold stainless steel floss container (50m floss)
- Regular price
- $2.50
- Regular price
- Sale price
- $2.50
- $10.00
- Unit price
- per
Smudge Stick - White Sage
Vendor:
Faiza Naturals
Smudge Stick - White Sage
- Regular price
- $1.00
- Regular price
- Sale price
- $1.00
- $3.00
- Unit price
- per
GladRags Washable Pantyliner - Thong (3 pack)
Vendor:
GladRags
GladRags Washable Pantyliner - Thong (3 pack)
- Regular price
- $7.25
- Regular price
- Sale price
- $7.25
- $28.99
- Unit price
- per
Stainless Steel - spork
Vendor:
Eco Lunchbox
Stainless Steel - spork
- Regular price
- $1.38
- Regular price
- Sale price
- $1.38
- $5.50
- Unit price
- per
Unlacquered Incense Cedar Colored Pencils
Vendor:
Wisdom Supply Co
Unlacquered Incense Cedar Colored Pencils
- Regular price
- $2.25
- Regular price
- Sale price
- $2.25
- $9.00
- Unit price
- per
Bamboo Straw
Vendor:
Byrd's Filling Station
Bamboo Straw
- Regular price
- $0.75
- Regular price
- Sale price
- $0.75
- $3.00
- Unit price
- per
Menstrual Cup Single
Vendor:
Saalt
Menstrual Cup Single
- Regular price
- $7.25
- Regular price
- Sale price
- $7.25
- $29.00
- Unit price
- per
Silicone Straw Tips
Vendor:
Shuki
Silicone Straw Tips
- Regular price
- $0.37
- Regular price
- Sale price
- $0.37
- $0.50
- Unit price
- per
Menstrual Cups - Duo
Vendor:
Saalt
Menstrual Cups - Duo
- Regular price
- $12.25
- Regular price
- Sale price
- $12.25
- $49.00
- Unit price
- per
Bulk Dry Shampoo - Light 2 oz. jar
Vendor:
Verdant California
Bulk Dry Shampoo - Light 2 oz. jar
- Regular price
- $8.00
- Regular price
- Sale price
- $8.00
- $12.00
- Unit price
- per
Cocktail Shaker Mason Jar Set
Vendor:
Masontops
Cocktail Shaker Mason Jar Set
- Regular price
- $10.00
- Regular price
- Sale price
- $10.00
- $39.99
- Unit price
- per
Shopping Tote Organic Cotton - I'm Compostable
Vendor:
Simple Ecology
Shopping Tote Organic Cotton - I'm Compostable
- Regular price
- $2.25
- Regular price
- Sale price
- $2.25
- $8.99
- Unit price
- per











